Bilgi Merkezi

Microsoft Exchange Sunucular

microsof-exchange-kurumsal-mailExchange,yenilikçi bir mesajlaşma deneyimi,verimliliği arttıran bir iş yönetim yazılımıdır.Microsoft Exchange Servislerimiz size pek çok yeni deneyimi sunar ve işinizi geliştirmenizi sağlar.Exchange hosting hizmetlerimiz ile bu tüm dünyada kabul görmüş sisteme sahip olabilirsiniz.İlk satın alma ve yönetim maliyetlerine katlanmaksızın,kullanacağınız mail hesabı kadar aylık ödeme yaparak,yine aynı şekilde istediğiniz e- mail hesaplarınızın sayısını arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

 
 • ActiveSync Teknolojisi ile tüm bilgileriniz,e-mailleriniz,adres defteriniz,kişiler,notlar,takvim etkinleriniz tüm cihazlarında senkronize olacaktır.
 • Ofis içinde veya dışında dosya paylaşımı yapabilir,konferans yapabilir veya takvim üzerinde toplantı,not paylaşımları yapabilirsiniz.
 • Tüm Mobil cihazlara ve akıllı telefonları kullanabilirsiniz.
 • Gelişmiş yedekleme özellikleri ile silinmiş e-postalarınızı dahi geri kurtarabilirsiniz.
 • Bağlantı yaptığınız cihazla arasında SSL sertifikalı güvenli iletişim kurabilirsiniz.
 • Gelişmiş Antispam ve Antivirus filtreleme sistemi ile gereksiz e-maillerden kurtulabilirsiniz.
 • Outlook Web Access (OWA) gelişmiş web uygulaması ile istediğiniz bir bilgisayardan bağlanarak e-mail ve yukarıda saydığımız tüm içeriklerinize ulaşıp yönetimini yapabilirsiniz.
 

Verimli çalışmak

  verimlilik
 • Exchange standart bir mesajlaşma sistemi olarak değerlendirilmemelidir.Exchange, diğer Microsoft ürünleri (Sharepoint,Outlook,OWA,Lync,Office vb.) ile entegre edilebilen,veri kaybı riskini sıfıra indirebilen ,modern bir iş yönetim yazılımı aynı zamanda yeni bir deneyimdir.
 • Nerede olursanız olun,internet bağlantınız varsa canlı olarak tüm e-mail,kişi,ajanda,takvim , toplantı, not gibi içeriklerinize hakim olursunuz.Internet bağlantıızın olmadığı durumlarda yaptığınız değişiklikler tekrar internete bağlandığınızda otomatik olarak senkronize edilecektir.
 • İstenmeyen e-mailler için gelişmiş antivirus ve antispam filtreleme özelliğini kullanabilir,kullanmakta olduğunuz cihazı virus,malware,trojan gibi tehditlerden korumuş olursunuz.Bu da size daha rahat sürekliliği ve güvenliği olan bir ortamda çalışmanıza olanak tanır.
 • Veri kaybı riski en düşük sistemlerdir.Exchange servisleri diğer standart e-mail servislerinin aksine veri kaybı riskinin olmadığı ortamlarda dağıtık olarak çalışabilmektedir.Küme (cloud computing) ve yük dağıtımlı (load balancing) sistemler içerisinde görevleri farklı olan veya birbirinin yedeği sunucuları kullanarak tek bir servisi vermektedir.
 • Her türlü mobil cihazdan veya akıllı telefondan tüm exchange özelliklerini kullanabilir,yukarıda sözü edilen içeriğinizi kontrol edebilirsiniz.Bu da size zamandan tasarruf sağlar.
 • Yetkilendirme ve gruplandırma özellikleri ile işinizle ilgili elektronik ortamdaki içeriğinizi yönetecek kişiler veya gruplar atayabilirsiniz.
 

Maliyet

 

sunucumaliyetiMicrosoft Exchange ürününü şirket içinde kullanım amacıyla lisanslama,sunucu ve yedekleme ortamları gibi donanım maliyetleri,ayrıca bu sistemlerin yönetimi için istihdam edilecek personel maliyetleri oldukça yüksektir.Ayrıca planlama,karar alma ve uygulama süreçleri her IT geliştirme süreci gibi sancılı olabilir.Barındırılan Exchange servislerimizi kullanarak bu maliyetlere ve yönetim zahmetine katlanmadan sadece kullanmak istediğiniz e-mail hesabı sayınızı belirleyerek bizden ürün siparişinde bulunabilirsiniz.Kullandığınız kadar ödeyip hiçbir taahhütde bulunmadan servislerimizi kullanabilirsiniz.

 

 

       

 

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır

Also Read

Zimbra Kurumsal Sınıf EPosta ve İş Yönetimi

Zimbra kurumsal eposta ve ortak çalışma platformu özellikleri Kurumsal sınıf işbirliği ve...