Bilgi Merkezi

Microsoft Lisans Kiralama Hakkında

Microsoft_Partner_Network_Logo
Başlangıç için sıfır maliyet

Microsoft SPLA Lisans Kiralama Modelinde,kullanacağınız yazılım ne olursa olsun sahip olma maliyetlerine katlanmak zorunda değilsiniz.Başlangıç için de herhangi ödeme yapmanız gerekmez.

Microsoft yazılımlarını isterseniz verimerkezindeki sunucularımızda,ister kendi şirketinizde kiralayarak kullanabilirsiniz.

Aylık Ödeme

Kullanmak istediğiniz Microsoft Yazılım Ailesi'nden herhangi birini veya birkaçını hemen kiralayabilirsiniz.Küçük miktarda aylık ödemeler ile yazılım lisanslarınızı tamamlarsınız.Dilediğiniz an kiralamayı durdurabilirsiniz.Hiçbir söz vermeden bizimle çalıştığınız sürece bu şekilde lisanslama sorununu çözmüş olursunuz.

Her Microsoft Yazılımı Kiralanabilir

Microsoft yazılım ürünlerinin tümünü bu model ile kiralayabilirsiniz.Örneğin Microsoft Exchange,SQL Server,Windows Server,Lync,Office,SharePoint vb gibi.

Vergi Avantajı

Aylık olarak ödemesini yaptığınız her kiralamada bedelini aynı zaman diliminde gider olarak gösterir,vergi avantajına sahip olursunuz.

Sürekli Güncel Kalın

Kiralamakta olduğunuz yazılımın yeni versiyonu yayınlandığında herhangi bir ek maliyet ödemeksizin sürümü yükseltebilirsiniz.Bu da ortalama 2-3 yılda bir güncellenen Microsoft Windows gibi işletim sistemlerinde hep güncel kalır,sil baştan lisanslama maliyetlerine katlanmazsınız.

Kimler Faydanalabilir?Elbette herkes!
  • Hosting firması işletiyorsanız,
  • Dönemsel çalışan personel istihdam ediyorsanız,
  • Proje bazlı çalışıyorsanız,
  • Sürekli sahada çalışan personeliniz varsa veya çalışma alanları sürekli değişiyorsa (Örnek:Şantiye,Uzak mesafeli projeler)
  • Sürekli güncel kalmak istiyor ve bunu en düşük maliyetle yapmak istiyorsanız
Lisans kiralama sizin için büyük bir fırsattır.

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır